Ujeżdżalnie do jazdy konnej

 

Uniwersalny charakter konstrukcji halowej sprawia, że jest ona wykorzystywana jako ujeżdżalnia do jazdy konnej. Opracowujemy projekty w pełni dostosowane do potrzeb naszych Klientów – zarówno w zakresie wymiarów, jak i wykorzystanych materiałów. Jesteśmy również w stanie dostosować do Państwa wymagań przygotowane wcześniej projekty, z którymi zapoznać się można w dziale z Realizacjami.

 

Pewna konstrukcja krytej ujeżdżalni

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji hal namiotowych, które znajdują bardzo szeroki zakres zastosowań. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się nasze rozwiązania jako kryte ujeżdżalnie. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów odznaczają się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, co przekłada się na długie, bezproblemowe użytkowanie. Ponadto wykorzystujemy przy naszej pracy sprawdzone rozwiązania, które od wielu lat stosujemy w różnego typu konstrukcjach halowych.

To właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu i wypróbowanym rozwiązaniom każda kryta ujeżdżalnia odznacza się stabilnością, a także zapewnia bezpieczne użytkowanie. Ponadto jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny, ponieważ lata obecności na rynku przyczyniły się do nawiązania współpracy z licznymi dostawcami.

 

Sprawdzony sposób zadaszenia

 

Kryte ujeżdżalnie do jazdy konnej pozwalają na eksploatowanie całym rokiem, przy zagwarantowaniu komfortu zarówno dla zwierząt, jak i jeźdźców. Dzięki zadaszeniu podłoże nie jest narażone na szkodliwe działanie opadów (śniegu i deszczu) oraz na przymrozki. Ponadto ściany hali ochraniają przed podmuchami wiatru, dzięki czemu przejażdżka nawet zimową porą będzie prawdziwą przyjemnością. Dodatkowym atutem proponowanych przez nas konstrukcji jest możliwość zastosowania funkcjonalnych elementów wyposażenia. Każda ujeżdżalnia koni może zostać zaopatrzona w m.in.: instalację oświetleniową, grzewczą, wentylację, klimatyzację, itp.

 

Możliwości aranżacji

 

Opracowujemy praktyczne projekty konstrukcji stalowych, dzięki czemu powstają funkcjonalne ujeżdżalnie do jazdy konnej. Umożliwiamy dostosowanie obiektu pod kątem:

 

Zalety

 

Do największych zalet hali namiotowej dostosowanej do potrzeb krytej ujeżdżalni koni należy zaliczyć: