do-o-nas

O nas

Nasza firma dynamicznie rozwija się na rynku usług budowlanych od kilku lat. Zajmujemy się produkcja hal namiotowych i stalowych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Siedlcach, jednak zasięg naszej oferty wykracza poza województwo mazowieckie. Chętnie przyjmujemy zlecenia nawet z dalekich zakątków kraju, zapewniając wysoką jakość wykonania, szybki czas realizacji oraz atrakcyjną ofertę finansową. Ponadto nasze namioty halowe i konstrukcje stalowe trafiają od 2007 roku na rynki europejskie.

Jako producent przygotowujemy hale namiotowe i stalowe w oparciu o indywidualne wytyczne naszych Klientów. Dajemy możliwość zamówienia konstrukcji o pożądanych rozmiarach w konkretnym kolorze (z palety RAL) oraz o określonym kształcie dachu, ilości otworów drzwiowych i okiennych, jak też wywietrzników. Zapewniamy rzetelną informację i pomoc na każdym etapie – poczynając od projektu, poprzez prefabrykację, aż po produkcję i całościową realizację we wskazanym przez Klienta miejscu.

Przygotowywane przez nas projekty odznaczają się wysoką dokładnością i przemyślaną koncepcją. Uwzględniają potrzeby Inwestora i są dostosowane do przeznaczenia. Przy wcielaniu ich w życie stosujemy się do najwyższych standardów jakości. Produkcja przebiega z wykorzystaniem najlepszych materiałów, odznaczających się szczególną odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Wszystkie konstrukcje powstają z uwzględnieniem nowoczesnych standardów budowlanych, w krótkim okresie, na co pozwala odpowiednie zaplecze logistyczne i sprzętowe, a przede wszystkim wykwalifikowany zespół pracowników. Dbamy także o zachowanie estetyki przy tworzeniu poszczególnych rozwiązań.

Pracujemy stale nad poszerzeniem naszej oferty oraz rozbudową zakresu świadczonych usług. W realizacji każdego projektu gwarantujemy dużą elastyczność. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i chętnie wdrażamy je w proces produkcyjny, jeśli tylko znajdujemy taką możliwość techniczną. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie współpracy. Jednocześnie gwarantujemy stały kontakt i bieżącą informację z postępu prac.

Jako producent zapewniamy, że wykonane przez nas hale namiotowe i konstrukcje stalowe odznaczają się stabilnością i niezawodnością. Dbałość o profesjonalizm na każdym kroku przyczyniła się do zwiększenia renomy i rozpoznawalności naszej marki. Zabiegamy nie tylko o profesjonalne wykonanie projektu i produkcję, ale także o obsługę przed- i posprzedażową.

Zachęcamy do podjęcia współpracy.