Hale namiotowe dla rolnictwa

 

Ekonomiczne rozwiązanie oraz praktyczne wykorzystanie sprawia, że nasza oferta cieszy się zainteresowaniem wśród właścicieli gospodarstw rolnych. Przygotowujemy bowiem hale namiotowe dla rolnictwa w krótkim czasie i uwzględniając potrzeby naszych Zleceniodawców. Konstrukcje znajdują zastosowanie jako przestrzeń do przechowywania bel siana, czy urządzeń rolniczych. Chronią je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

 

Alternatywa dla tradycyjnych budynków

 

Postawiliśmy na wykorzystanie hali namiotowej dla rolnictwa. Do tej pory stosowano drewniane lub murowane budynki bądź stawiano prowizoryczne, nietrwałe zadaszenia. W przypadku pierwszego rozwiązania koszt budowy obiektu był bardzo wysoki, w drugim przypadku – zadaszenie często okazywało się nietrwałe. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie z jednej strony ekonomiczne, a z drugiej strony praktyczne i wytrzymałe. Konstrukcje wykonane są ze stalowych profili, zaś do wykonania poszycia dachu i ścian wykorzystujemy bardzo mocne plandeki, płyty warstwowe lub blachy trapezowe.

 

Zalety konstrukcji namiotowych

 

  • możliwość bezpiecznego przechowywania słomy i siana dla zwierząt – składowanie w przestrzeni oddzielonej od negatywnego wpływu opadów i wahań temperatury ogranicza straty,
  • możliwość przechowywania maszyn rolniczych – urządzenia do wykonywania prac rolnych powinny być przetrzymywane w miejscach, gdzie nie są narażone na wilgoć, korozję i inne niebezpieczeństwa, co wydłuża żywotność maszyny i pozwala na jej długie użytkowanie.
  • możliwość indywidualnego dopasowania – wykonujemy konstrukcje, które dostosowane są rozmiarami do wymiarów działki lub konkretnego miejsca, przeznaczonego pod budowę hali. Ponadto umożliwiamy wykonanie wnętrza w sposób odpowiadający wymaganiom Klienta – może być w pełni przeznaczony na magazynowanie siana i słomy lub na przechowywanie maszyn rolniczych, jak też przestrzeń we wnętrzu może zostać odpowiednio rozdzielona.
  • szybki czas montażu i demontażu – przygotowywane przez nas hale namiotowe dla rolnictwa można postawić w bardzo krótkim czasie, a także równie szybko je rozmontować. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku nagłej konieczności pozyskania dodatkowej przestrzeni użytkowej.
  • dodatkowe wyposażenie – hale namiotowe dla rolnictwa mogą być zaopatrzone w dowolną ilość drzwi wejściowych i bram przesuwanych.