Konstrukcje stalowe

Solidna budowa i zastosowanie mocnych materiałów decyduje o wytrzymałości naszych rozwiązań. Wykonujemy konstrukcje stalowe o dowolnych wymiarach. Podejmujemy się również realizacji zleceń niestandardowych. Dbamy o stworzenie całości w pełni odpowiadającej indywidualnym potrzebom Zleceniodawców. Uwzględniamy przy projektowaniu i wykonaniu obiektów ich przyszłe zastosowanie. Tworzymy rozwiązania przeznaczone do celów magazynowych, sportowych, handlowych, eventowych, itp.

Co decyduje o jakości naszych wyrobów?

Każda konstrukcja stalowa wykonana jest z trwałego gatunku stali. Odznacza się odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto stosujemy dodatkowe techniki uszlachetniania, dzięki którym metal pokryty zostaje dodatkową warstwą ochronną – np. ocynku.

Dodatkowym atutem proponowanych rozwiązań jest dbałość o dobry projekt. Do jego przygotowania posługujemy się zaawansowanym oprogramowaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyeliminować ewentualne słabe punkty i przygotować wytrzymałe rozwiązanie. Nad projektem opiekę sprawuje doświadczona kadra inżynierów i projektantów, posiadających w tym zakresie doświadczenie.

Zalety naszych wyrobów

Tworzymy rozwiązania, które odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Jednocześnie zależy nam na zagwarantowaniu wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby każda konstrukcja stalowa przez nas wykonana była odpowiednio dostosowana do zakresu zastosowań jej przeznaczonych. Wszystkie nasze wyroby odznaczają się:

Ponadto – bez względu na założenia projektowe – staramy się stworzyć konstrukcje, które będą umożliwiały łatwy montaż i demontaż.