Rodzaje hal namiotowych

 

Konstrukcja hal namiotowych jest praktyczna i ekonomiczna, pozwala na stworzenie przestrzeni o zróżnicowanym przeznaczeniu. W zależności od formy konstrukcyjnej oraz od sposobu wykorzystania wyróżniamy różnego rodzaju hale namiotowe, w tym:

 

Magazynowe

 

Stanowią bardzo dobrą alternatywę dla rozwiązania problemu braku przestrzeni do składowania towarów i zaspokajają potrzeby w zakresie magazynowania. Konstrukcja nie opiera się na dodatkowych podporach, a we wnętrzu jest całkowicie wolna przestrzeń, którą można w pełni wykorzystać. Obiekty można bardzo szybko postawić i dowolnie rozbudować o dodatkowy moduł. Hale namiotowe magazynowe można dodatkowo doposażyć w nagrzewnice, dzięki czemu składowanie towarów jest bezpieczne nawet w okresie zimowym. Prosta konstrukcja daje możliwość dowolnego doposażenia oraz rozbudowy.

 

Przemysłowe

 

Jako producent przygotowujemy przemysłowe hale namiotowe, które mogą być wykorzystane w wielu gałęziach przemysłu. Wykonujemy obiekty na bazie atestowanych i certyfikowanych materiałów. Każdy obiekt projektujemy w zgodzie z potrzebami Klienta oraz obowiązującymi normami europejskimi. Odznaczają się solidną budową z możliwością podziału na strefy produkcyjne oraz socjalne. W prosty sposób można je wyposażyć w instalacje grzewcze, wentylacyjne, oświetleniowe, odgromowe, itp. Dedykowane są raczej do lekkiej produkcji.

 

Sportowe

 

Nasza produkcja umożliwia tworzenie sportowych namiotów halowych. Tradycyjne konstrukcje bardzo dobrze sprawdzają się w zadaszeniach np. lodowisk, torów gokartowych, skateparków. Wykonujemy także zlecenia nietypowe przygotowując hale dedykowane do kortów tenisowych, na ujeżdzalnie koni bądź jako hangary np. dla sprzętu wodnego, lotniczego. Konstrukcje są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na tworzenie zadaszenia w miesiącach chłodniejszych i kontynuowanie działalności związanej ze sportem. Istnieje możliwość dowolnego, dodatkowego wyposażenia obiektów w instalacje, oświetlenie, podłoże, sprzęt, itp.

 

Bankietowe

Proste namioty halowe można w dowolny sposób zaaranżować na konkretne potrzeby rozrywkowe. Coraz chętniej wykorzystywane są przy organizacji ślubów i wesel, z uwagi na możliwość stworzenia efektownego zadaszenia w malowniczym otoczeniu. Świetnie sprawdzają się również jako letnia scena teatralna, kinowa, czy koncertowa. Mogą być dobą przestrzenią do organizowania różnego rodzaju eventów firmowych, kiermaszy miejskich, itp. Produkcja hal namiotowych odbywa się przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz uwzględnieniu szczególnych potrzeb organizatorów wydarzenia.

 

Targowe

 

Jako producent hal namiotowych dostrzegamy ich potencjał w organizacji targów. Wolna przestrzeń we wnętrzu – pozbawiona dodatkowych pionowych podpór – pozwala na swobodne rozmieszczenie stoisk w namiotach. Często wykorzystywane są jako obiekty na kiermasz książek i gazet, sklepy ogrodnicze, hurtownie sprzętu budowlanego, itp. Ponadto mogą stanowić praktyczne zadaszanie dla tradycyjnych targów wielobranżowych na osiedlach i w mniejszych miejscowościach. Produkcja namiotów halowych o przeznaczeniu targowym przebiega w zgodzie z preferencjami Inwestorów.